VİP Elektronik Bodrum

VİP Elektronik, yenilikçi teknoloji çözümleri sunan bir Uydu Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarm Sistemleri, Televizyon Montaj ve Tamir konularında hizmet veren bir firmadır. Uzman teknik personel kadrosu ile müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Uydu Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarm Sistemleri, Televizyon Montaj ve Tamir alanlarında uzmanlaşmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, özelleştirilmiş teknoloji çözümleri sunarak, iş süreçlerini optimize etmelerini sağlamak.

Vizyonumuz

Teknolojinin gücünü kullanarak, müşterilerimizi dünya çapında lider kılan yenilikçi çözümler sunmak.

Hizmetlerimiz

VİP Elektronik, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en son teknoloji ürünleri ile en iyi çözümleri sunar. Hizmetlerimiz arasında şunlar yer alır:

    • Uydu Sistemleri: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun uydu sistemleri çözümleri sunuyoruz.
      Toplu konut, Otel, Hastane, Kamu binaları : Alt yapı çözümleri ve teknik hizmet sağlamaktayız.
    • Multiswitch Uydu Sistemleri: Apartman, Toplu konut, Villa Multiswitch uydu sistemleri kurulum, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.
    • Bireysel Uydu Sistemleri: Villa, Müstakil ev gibi küçük ölçekli alanlarda kullanılan bireysel uydu sistemleri kurulumu, malzeme teminiz, uydu alıcısı, set topbox satış ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemleri: Bir çok dünya markası ve yerli firmaların ürünleri ile kablolama altyapıları ile projenize özel, CCTV çözümleri sunmaktayız. Fiber kablolama, bakır kablolama konusunda hizmet vermekteyiz.

Büyük ölçekli Otel, Hastane, Okul, Toplu Konut gibi alanlarda CCTV İP Güvenlik Kamera sistemi kurulum, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Küçük ölçekli villa, apartman, bağ-bahçe, işyeri, daire, bakıcı-dadı gözetleme kameraları kurulum, bakım ve onarım konusunda satış teknik servis hizmeti vermekteyiz.

IP, Analog yapıda çözümlerimiz ile en uygun ürünleri projenizde konumlandırarak uzun süreler size hizmet verecek en doğru çözümü sunmaktayız.

Hırsız Alarm Sistemleri:
Dünyaca ünlü markaların hırsız alarm sistemleri satışı ve montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

Televiyon Tamir:
Her marka televizyon tamir işlemi yapmaktayız. Led değişimi, anakart tamiri konusunda hizmet vermekteyiz.

Neden Biz?

Teknoloji alanında uzman kadro: Uzman teknisyenlerimiz, müşterilerimize en iyi teknoloji çözümlerini sunmak için çalışır.
Özelleştirilmiş çözümler: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş teknoloji çözümleri sunuyoruz.
İleri teknoloji kullanımı: Yenilikçi teknoloji çözümleri sunarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz.
Hızlı ve etkili hizmet: Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmek için hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz.
VİP Elektrtonik, müşterilerine yenilikçi teknoloji çözümleri sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur. Profesyonel tknik kadrosu, özelleştirilmiş çözümler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. İleri teknolojiler kullanarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz. Hızlı ve etkili hizmet sunarak müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyor ve müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz.

VİP Elektrtonik, teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerine her zaman en iyi çözümleri sunmaya çalışır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özelleştirilmiş teknoloji çözümleri sunarız. Zayıf akım gibi alanlarda uzmanlaşarak, müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluruz.

Müşterilerimizin iş süreçlerindeki sorunları anlamak için, müşterilerimizle yakından çalışıyoruz. Sorunları anladıktan sonra müşterilerimiz için en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için gereken tüm çabayı gösteriyoruz.

VİP Elektrtonik, kalite ve hızda üst düzey teknolojik çözümler sunar. Uzman personel kadrosu ve özelleştirilmiş çözümleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. İleri teknolojiler kullanarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak için çalışıyoruz.

VİP Elektrtonik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak onların iş süreçlerinde verimlilik, kalite ve hızı artırmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve yenilikçi teknoloji çözümlerimizle, müşterilerimizin iş süreçlerindeki sorunları çözmeye yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz.

Teknik servis hizmetleri için haftanın 7 günü saat 08:00 – 20:00 arası bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum Şube: 

Umurça Mahallesi, Cevat Şakir Caddesi ,No:102/B Bodrum/MUĞLA

Tel : 0505 801 0 112
GSM / Whatsapp : 0535 863 33 30
info@vipelektronik.com.tr

www.vipelektronik.com.tr


İstanbul Ataşehir Şube:

Kayışdağı Mah. Uslu Cad. Ceylan Sok. No:35/5
Ataşehir/İSTANBUL

Tel : 0532 448 28 78

www.atasehiruydu.com

Kozyatağı Vergi Dairesi – 9640226612

E-mail: info@atasehiruydu.com


İstanbul Kadıköy Şube:

Gedikli Sokak No:27/E Kadıköy/İSTANBUL

Tel : 0535 819 28 78

www.istanbuluydu.com

Kozyatağı Vergi Dairesi – 9640226612

E-mail: info@istanbuluydu.com

Banka Hesap Bilgilerimiz

Şenol Yıldız
Şube Kodu :03663
Hesap Numarası : 48918051
İban : TR67 0011 1000 0000 0048 9180 51

Şenol Yıldız
Şube Kodu : 2611
Hesap Numarası : 11195001
İban : TR82 0001 0026 1161 0911 1950 01 

Şenol Yıldız
Şube Kodu : 1658
Hesap Numarası : 09100387
İban : TR60 0001 2001 6580 0009 1003 87